TAC is een plek voor kunst en talentontwikkeling. In het TAC-gebouw aan de Vonderweg, in het centrum van Eindhoven, zijn 80 ateliers te huur voor startende professionele kunstenaars. Daarnaast heeft TAC een cultureel programma met exposities, lezingen, workshops en muziek.

Exposities, café en restaurant zijn geopend:

Donderdag en vrijdag vanaf 16:00 uur
Zaterdag en zondag vanaf 13:00 uur

Tijdens het weekend van carnaval is het restaurant geopend van 15.00 – 20.00 uur (25 en 26 februari).

Exposities sluiten om 21.00 uur, de keuken om 22.00 en het café wanneer het tijd wordt.

Telefoon: 040-2461325

TAC ligt in het centrum van Eindhoven, naast het Philips stadion en op 7 minuten lopen van het centraal station. Parkeergelegenheid is aanwezig.

Vonderweg 1
5611 BK Eindhoven

Google Maps

Interim directeur Joep joep@tac.nu 
Artistiek leider Astrid astrid@tac.nu 
Zaalverhuur Ying horeca@tac.nu
Productie Beau productie@tac.nu
Horeca Ying horeca@tac.nu
Communicatie Sandra communicatie@tac.nu
Culinair Cafetaria Nick & Robbert info@culinaircafetaria.nl
Beheer Gijs beheer@tac.nu
Financiën & Administratie Antoinetta boekhoud@tac.nu

TAC kan niet zonder de inzet van vrijwilligers. Enthousiast zetten zij zich in op verschillende werkterreinen, zoals het opbouwen en afbreken van producties, kassa, suppoost en nog veel meer. Wil je aansluiten bij het TAC-team? Neem contact op met Beau via productie@tac.nu om je aan te melden als vrijwilliger.

TAC is een creatieve leeromgeving waar veel ruimte is voor eigen inbreng. Stagiaires zijn onderdeel van het kernteam en hebben daarin een eigen verantwoordelijkheid en werkterrein. Wij zoeken momenteel een stagiair(e) vanaf september 2017. Interesse of vragen? Stuur een mail naar Beau via productie@tac.nu.